I N F O R M A C J A

W prowadzonym postępowaniu  Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami w postaci elektronicznej.

Gmina Stronie Śląskie wdrożyła Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Dostęp do dokumentów postępowania możliwy jest poprzez link:

https://stronie.ezamawiajacy.pl/app/login

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Przetarg nieograniczony na ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POWSTAJĄCYCH NA NIERUCHOMOŚCIACH ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH, NA TERENIE GMINY STRONIE ŚLĄSKIE NA OKRES OD 01.12.2020 – DO 31.05.2023
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Joachim Cop
Data publikacji:05.08.2020 14:47
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Joachim Cop
Data aktualizacji:07.09.2020 15:52